Skaistumkopšanas mācību centrs "Studio Dekoltē Skaistumskola"

JAUNUMS!!! VASKI VAKSĀCIJAI

Pieejami cietie vaski ro. Ial 1 kg 9, 00 eur, pieejami rozā un šokolādes.
Cietais vasks worldepil rozā, zelta 1kg 12, 90eur.
Vasks bundžās ro. Ial 800gr 7, 50 eur pieejami vasks ar argana eļļu, azulēna ar titāna dioksīdu, ar hlorofilu, rozā ar titāna dioksīdu.
Vasks bundžās sie depil 800gr 10, 90 eur: šokolādes, kokosa.
Vasks kārtridžos ro. Ial 100 ml 1, 35 eur azulēna, argana eļļas.
Vasks kārtridžos sie depil 100 ml 1, 90 eur: zaļš (caurspīdīgs).
Vaska sildītājs pro-wax 100 400ml
400g vaska bundžu sildītājs. Komplektā ietilpst atsevišķs trauciņš vaska disku vai granulu kausēšanai. Iespējams regulēt temperatūru. Raksturojums: - ideāli piemērots 400g vaska bundžu sildīšanai - ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis - barošanas un sildīšanas indikators - temperatūras regulatora kontroles poga - noņemama iekšējā tvertne ar rokturi 35 eur.
Materiālus var iegādāties: studio dekoltē skaistumskolā, brīvības gatvē 261, iepriekš sazinoties pa tālruni. Sūtam ar pakomātiem vai kurjeru

 

 

Mūsu draugi

     

Skaistumkopšanas salons - Studio Dekoltē | JAUNUMS!!! VASKI VAKSĀCIJAI

Kļūda

Kļūdas ziņojums

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/includes/common.inc:2822) drupal_send_headers() (rinda 1551 no /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/includes/bootstrap.inc).
  • Error: Class 'XMLWriter' not found require_once() (rinda 25 no /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/sites/all/modules/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc).
Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.