Skaistumkopšanas salons "Studio Dekoltē" Purvciemā

JAUNUMS - MATU KOSMĒTIKA MACADAMIA

MACADAMIA NATURAL OIL – profesionālas rūpes par matiem ar argana un makadamijas riekstu eļļu.

 „Macadamia Natural Oil” (ASV) līnija ietver matu kopšanas līdzekļus, kas apvieno divas no pasaules vērtīgākajām un dārgākajām eļļām - makadamijas riekstu (Austrālija) un arganas koka (Maroka) sēklu eļļu. Abu dabīgo produktu apvienojums sniedz maksimālu matu atjaunošanas, kopšanas un dziedināšanas kompleksu.

Tūlītēju efektu spēj sniegt dziļi atjaunojošā maska sausiem, bojātiem matiem (Deep Repair Masque). Makadamijas riekstu un argana koka augļu eļļu ekskluzīvā kombinācija kopā ar tējas koka un kumelīšu eļļām, alveju un aļģu ekstraktiem atjauno matu struktūru, vienlaicīgi barojot un piešķirot matiem elastību un spīdumu.

Gan atsevišķi, gan pievienojot pie matu maskas,  var lietot „Macadamia Natural Oil” dziedinošo, terapeitisko eļļa visiem matu tipiem (Healing Oil Treatment). Īpaši piemērota tā ir sausiem un bojātiem matiem, to ieziež mitros matos pēc mazgāšanas. Eļļa acumirklī iesūcas matos, mitrina tos un bagātina ar nepieciešamajām uzturvielām. Tā rezultātā mati kļūst zīdaini gludi, iegūst veselīgu izskatu un dabīgu aizsardzību pret UV starojumu. Matu žāvēšanas laiks samazinās par 40 – 50%. Tas ļauj matus īsāku laiku pakļaut kaitīgajai siltuma iedarbībai, tos žāvējot. „Macadamia Natural Oil” eļļas terapija ir brīnumaina atdzimšana sausiem un trausliem matiem, kuri kļūst spīdīgi un viegli pakļaujas veidošanai.

Salonā STUDIO DEKOLTĒ varat iegādāties „Macadamia Natural Oil” produktus dažādos iepakojumos. Gan pavisam maziņus izmēģināšanai, gan lielākus, ja produkts būs iepaticies. Piedāvājumā ir arī pievilcīgi noformēts „Macadamia Natural Oil” produktu komplekts 

Komplekts noder gan ziņkārīgiem preces izmēģinātājiem, gan kā efektīgas dāvanas. Mums nāksies jūs brīdināt – daudzi pircēji atnāk pamēģināt mazo iepakojumu un to izmēģinājuši, nenovēršami iemīlas “Macadamia Natural Oil” produktos matiem un grib tos vēl un vēl, gan sev, gan draugiem un draugu draugiem.... Ne velti viens no “Macadamia Natural Oil” mazajiem komplektiem tā arī saucas “Get Hooked Pack” - arī jūs varat uzķerties uz šī āķa un iemīlēt “Macadamia Natural Oil”!

 

Sīkāk par piedāvātajiem produktiem un cenām interesēties salonā!

Mūsu draugi

     

Skaistumkopšanas salons - Studio Dekoltē | JAUNUMS - MATU KOSMĒTIKA MACADAMIA

Kļūda

Kļūdas ziņojums

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/includes/common.inc:2822) drupal_send_headers() (rinda 1551 no /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/includes/bootstrap.inc).
  • Error: Class 'XMLWriter' not found require_once() (rinda 25 no /home/flexhost/web/studiodekolte.lv/sites/all/modules/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc).
Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.