Skaistumkopšanas salons "Studio Dekoltē" Purvciemā

MATU KOSMĒTIKA

Biosilk silk therapy

Viegls matu reģenerējošs un ārstējošs līdzeklis no dabīga zīda visiem matu tipiem.  Piešķir matiem zīdainu un greznu mirdzumu. Mati kļūst viegli ķemmējami. Bojātiem, sausiem, nespodriem matiem piešķir ļoti veselīgu izskatu, elastību un īpaši mīkstumu. Aizsargā matus no UV un augstām temperatūrām.

 

Lietošana: Uzklājiet nelielu daudzumu līdzekļa uz  matu galiņiem mitros vai sausos matos. Lietojiet tik bieži cik ir nepieciešams. Neizskalojiet.

 

59 ml 13,90 EUR

15 ml 4,10 EUR

Reģenerējošs zīda komplekss  CHI Silk Infusion 

Zīda komplekss, kas atjauno matus. Bagātināts serums, kas īpaši paredzēts bojātiem un ķīmiskai apstrādei pakļautiem matiem. Stiprina matus un piešķir tiem neticamu mīkstumu. Bagātināts ar lielām proteīna zīdainām molekulām un sojas proteīniem. Atvieglo frizūras veidošanu, piešķir tiem greznu spīdumu.

 

Lietošana: Pāris pilienus seruma uzklājiet uz sausiem vai mitriem matiem. Neizskalojiet.

 

59 ml 14,90 EUR

15 ml 4,30 EUR

 

Joanna Smoothing Conditioner Spray

Joanna izsmidzināms kondicionieris satur Hidrolizētus zīda proteīnus, kas nodrošina pietiekamu mitrināšanu, un speciāli izvēlētas sastāvdaļas ļaus veikt efektīvu matu kopšanu. Lietojot kondicionieri matus būs daudz vieglāk izķemmēt.Izsmidzināmais kondicionieris nav jāizskalo un  tas mazina matu elektrizēšanos. Efektīvi uzlabo matu stāvokli, piešķirot tiem spīdumu un veselīgu, koptu izskatu. 

 

300 ml 8,40 EUR

Mūsu draugi